autoskola Podbabská 1589/1, tel: 605-720-207

 

Kondiční a zdokonalovací výcvik

manuál, automat

 Služba je dočasně pozastavena.

V případě, jste se rozhodli pro kondiční nebo zdokonalovací výcvik v naší autoškole, rozhodněte se, kolik hodin výcviku je pro Vás reálný, kontaktujte nás a dohodneme se na setkání a dalším postupu. Počet hodin by měl být přímo úměrný vašim dovednostem a praxi.

Pokud jste dlouho neřídili a v podstatě „začínáte znovu“, je vhodné dohodnout si plán výcviku – minimální provoz nebo autocvičiště a poté běžný silniční provoz.

Jestli-že potřebujete „vypilovat“ parkování  a nebo se jen ujistit o tom, že jste schopni jízdu zvládnout sami, bude počet hodin pravděpodobně nižší.

Vyberte si vozidlo, kontaktujte nás – nejlépe e-mailem, a sdělte své jméno, příjmení, datum narození, bydliště, číslo řidičského průkazu a číslo telefonu. Na základě těchto informací vystavíme Průkaz žáka.

Poté se sejdeme osobně a po zaplacení příslušného poplatku naplánujeme termíny kondičních jízd. které je někdy možné absolvovat někdy i o víkendu. Řidičský průkaz je nutno mít vždy u sebe a v autoškole jej předložíte k nahlédnutí.

Pokud vyčerpáte zaplacený počet jízd a budete mít zájem pokračovat dál, zaplatíte příslušný počet hodin a naplánujete si další jízdy.

Doporučujeme též zopakovat si pravidla provozu a dopravní značky. Odkazy najdete v postranním menu.